Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie wiem jakim cudem może wyjść komuś 50% z 40 na 50zł, żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
160+165+170+175+180= 850 850 /5=170 cm srednia wzristu a wpytaniu bylo powyzej 170 czyli bylo 6 osob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 PKT I 30 % ;D NIE JEST TAK ŹLE ;D MYŚLĘ ŻE MAM KOŁO 50%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a odpowiedzi do tej mamematyki są juz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x^3 + x^2 +x + 1 = 0 x^2(x+1) + 1(x+1) = 0 (x+1)(x^2+1) = 0 x = -1 tylko, bo nic do kwadratu nie da -1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
160+165+170+175+180= 850 850 /5=170 cm srednia wzristu a wpytaniu bylo powyzej 170 czyli bylo 6 osob
Możesz mi wytlumaczyc, dlaczego tak to liczyles?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o 25% podwyższono nawet licząc logicznie jeśli 40 zł to 100% to dzielimy to powiedzmy na 20. Więc wychodzi że 2 złote to 5 % a podwyższono o 10 złotych. wynika że 5razy5=25;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktos odpowiedzi do polskiego z wczoraj ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
a odpowiedzi do tej mamematyki są juz?
Dopiero jutro będą.Tak samo było z polskim. Możesz sobie porownac z naszymi wynikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wam wyszło w 19 zamkniętym, tym z kąttem srodkowym i wpisanym.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚREDNIĄ WZROSTU SIĘ LICZY DLA WSZYSTKICH OSOBNIKÓW A NIE ILOŚĆ RÓŻNYCH WYNIKÓW CO ZA BARANY ILE RAZY MOŻNA POWTARZAĆ. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jejku dla mnie typowej humanistki to był kosmos... możne wyda wam się to śmieszne ale mi poszło koszmarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
nie wiem jakim cudem może wyjść komuś 50% z 40 na 50zł, żal.[/quote] HAHA. [quote name='Kasia' post='197939' date='25.11.2009, 14:25:34']Dopiero jutro będą.Tak samo było z polskim. Możesz sobie porownac z naszymi wynikami
Hm no niby miało byc ale do teraz nie moge znalesc tych odpowiedzi ;( ma ktos moze linka? ps nie wiecie kiedy będą wyniki z próbnej matmy co była na początku miesiąca ?:>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest 2alfa ten kąt. czyli 80stopni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21. -1 22. (-&;-1)u(2;+&) ((nie pamietam czy zamkniete czy otwarte)) 23. x=-1 i x=5 24. 14 25. a1=-1 r=2 26. x 27. 18 lat 28. trzeba było z kwadratu i jedo przekątnej (d=a pierw2) 29. x=2 30. 60 km/h 31. punkt (0;2)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
A co wam wyszło w 19 zamkniętym, tym z kąttem srodkowym i wpisanym.?
wydaje mi się, że wyszło 40' ponieważ 360/9 = 40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
A co wam wyszło w 19 zamkniętym, tym z kąttem srodkowym i wpisanym.?
20 stopni. Wpisany jest 2 razy mniejszy od środkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ktos mi wyslac klucz/odpowiedzi do matury z polskiego z wczoraj bo jeszcze nie znalazlem :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martyna sy napisał:
6 osób! należało policzyć tych co są ponad średniej a średnia to 170. Czytanie ze zrozumieniem..
mmm w Twoim przypadku z tego co widze należy nauczyć się liczyć średnią arytmetyczną....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w 19 dałam 20stopni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...